YourAdventureRPG

Tryb - RPG - Przygoda zaczyna sie tutaj

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-12-27 18:45:24

Szwagier
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-27
Liczba postów: 1
WindowsChrome 55.0.2883.87

Podanie na moda

Imię: Marek
Twój serial:  1423993714E267F7969A8ACDF26B4224
Wiek: 15
Czy cierpisz na: dysleksję/dysgrafię? Nie
Opisz krótko siebie i swój charakter: Trudno opisać mój charakter, Jestem miły Czasami mam Gorsze Dni ale Każdy to ma. Jestem Kulturalny I Mam swoją godność.
Od jak dawna grasz na YourWorldLife? Nawet długo ale Nie wiem ile dokładnie
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku, zdobyte na innych serwerach? Oczywiście Już nie raz byłem Modem Oraz S-modem Miałem też doczynienia z Właścicielem
Czy zakłócasz pracę serwera (wyzywanie, spam)? Nie nigdy
Czy zdarzało Ci się przeszkadzać w eventach organizowanych przez moderatorów? Nie
Za co byłeś u nas karany (kary,bany):Za nic
Twoje ulubione eventy: G1 Albo Jakieś imprezy na Plaży
Jeśli masz pomysł na jakiś event, opisz go: Ja pomysł Imperaza na plaży z różnymi konkursami Takie jak pytania: o właściciela serwera Lub Ogólnie o serwerze Czy każdy dobrze zna: I dużo innych Konkursów
Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę? w sob/niedz ( oraz w wolnym czasie )  Od 2 Do 3 godz A Pon/Piątek Od 1 Do 1:30.
Ile czasu (dziennie) poświęcasz na czytanie postów naszych graczy? Jeżeli się nudzę to nawet 1 godz
Korzystasz z jakiegoś komunikatora, który umożliwia bezpośredni kontakt z graczami? ts3
Jakie eventy zorganizowales na serwerze? Jesli są udokumentowane na forum, podaj linki do nich:Nie ma
Dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na tą rangę: Hmm.. Dobre Pytanie. Ja ponieważ Lubię Pomagać innym. Oraz coś robić coś ważniejszego niż Bycie Graczem.
Pozdrawiam Całą Ekipe Serwera

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kepnorpg - wrperformance - lagertocj - futrzaki - avery